Get Adobe Flash player

 

 

ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI DARÓW
DLA  AZYLU " CICHY KĄT"
W TARNOWSKICH GÓRACH

 Niedawno tj. 31 marca do naszego przedszkola zawitali mili goście, byli nimi przedstawiciele Azylu " Cichy Kąt" dla bezdomnych zwierząt w Tarnowskich Górach wraz z oczekiwanymi mieszkańcami schroniska – pieskiem i kotem.


Podczas tego spotkania  dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, czym należy je karmić, i co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc psom i kotom mieszkającym w schronisku, w którym obecnie przebywa ok. 50 psów i ok. 30 kotów. Prawie każdy zwierzak stamtąd  ma swoją - najczęściej smutną historię. Dlatego też,  chętne przedszkolaki z grupy " Słoneczka" pięknie wyrecytowały kilka wierszyków opowiadających o psim świecie. W tej częśći spotkania zaprezentowali nas: Adrian M., Dominik D., Jakub M., Natasza P., Wojtek H.


Dzieci przekazaly gościom wszystkie zebrane dary, które przez dwa miesiące systematycznie przynosiły do naszego przedszkola. Dzięki naszym przedszkolakom udało  sie zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt ze schroniska. Przekazaliśmy wiele kilogramów karmy, miski, koce,  przysmaki oraz zabawki.

 


Akcja ta doszła do skutku dzięki empatii i wrażliwośći dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie  dziękujemy !

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości