Get Adobe Flash player

 

WARSZTATY Z RODZICAMI

WIOSENNE ŚWIĘTOWANIE19 marca  grupa Mądrych Sówek spotkała się wraz z rodzicami na popołudniowych warsztatach. W tym roku spotkanie przybrało inną formę, gdyż w trakcie warsztatów można było się brudzić do woli, robić nietypowe "gluty" czy sypać mąkę do woli. Zabawy sensoplastyczne przyniosły zarówno rodzicom, jak i dzieciom wiele radości.


Spotkanie przygotowała i poprowadziła Pani Monika


"WITAJ WIOSNO” pod takim hasłem 21 marca odbyły się popołudniowe warsztaty w grupie Gwiazdeczek. Podczas spotkania dzieci razem ze swoimi opiekunami wykonały piękne suknie wiosenne dla Pani Wiosny a następnie przy pomocy butelek zapełniły białe brystole kolorowymi bańkami tak, aby przypominały piękne wiosenne łąki.


Spotkanie przygotowała i poprowadziła Pani AgataGrupa "Słoneczka"  wraz z rodzicami uczciła światowy Dzień Wody, 22 marca.  Zabawy związane były oczywiście z wodą i daly uczestnikom mnóstwo radości. Dzieci i rodzice mieli okazję wykonać papierowe statki,  deszczową pracę plastyczną, pobawić się z chustą animacyjną czy rywalizować w zawodach.


Spotkanie przygotowała i poprowadziła Pani Hania


 


 

 

 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości