Get Adobe Flash player

 

 

KONKURS RECYTATORSKI I CZYTELNICZYWe wtorek, 8 maja 2018, w Dniu Biblioteki i Bibliotekarza, w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski oraz podsumowanie czytelnictwa przedszkolaków. Konkurs przygotowała i przeprowadziła Pani Jola.

W jury gościliśmy Panią Anię, znaną dzieciom ze szkolnej biblioteki.

W konkursie zaprezentowało się 15 przedszkolaków,  którzy recytowali wiersze polskich poetów. Nie zabrało tak znanych utworów J. Brzechwy, J. Tuwima czy M. Konopnickiej.

Każdy przedszkolak zaprezentował swoją interpretację wierszyka i otrzymał gromkie brawa dzieci i zaproszonych rodziców. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na specjalne wyróżnienie. Nagrodę stanowiły pamiątkowe dyplomy oraz książeczki ufundowane przez Radę Rodziców.

 


 

W drugiej części Pani Jola dokonała podsumowania konkursu czytelniczego, w którym brały udział dzieci i ich rodzice. Najwięcej książeczek z przedszkolnej biblioteczki „przeczytały” siostry Natalka i Wiktoria. Na drugim i trzecim  miejscu uplasowali się reprezentanci Słoneczek -  Kuba M i Ania M. Ponadto jury przyznało 14 wyróżnień młodym czytelnikom.

 GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM :)