Get Adobe Flash player

 

 

 

vnnvŚwięto  Przedszkolavnnv

 

Dnia 25 października 2019 nasze przedszkole świętowało swoje 30-lecie funkcjonowania w budynku ZSP nr 4 w Tarnowskich Górach, przy ulicy Powstańców Warszawskich 42.

Wcześniej, przez 60 lat, od 1929 roku  zmieniało swoją siedzibę kilkakrotnie, mieszcząc się w różnych  budynkach mieszkalnych oraz w Pałacu w Rybnej  / od 1952 do 1970 r./


Z okazji święta przedszkola dzieci  odśpiewały przez zaproszonymi gośćmi i rodzicami uroczyście hymn „Słonecznej 18” – piosenkę „Słoneczko – uśmiechnij się” oraz zaprezentowały programy artystyczne.

Średniaki wcieliły się w role wesołych pszczółek, starszaki rozbawiły publiczność nowoczesnymi tańcami, a maluszki  złożyły swoje przyrzeczenia i zostały oficjalne przejęte do grona przedszkolaków „Słonecznej 18”. Na widowni zasiedli emerytowani pracownicy oraz rodzice, którzy sami kiedyś uczęszczali do naszego przedszkola.  Goście mieli okazję zapoznać się z historią placówki zapisaną w przedszkolnych kronikach, relacjami zamieszczanymi w prasie oraz bogatą dokumentacją fotograficzną.

 


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości